206 çevrimiçi kullanıcı

Sanremo kahve makineleri için yedek parçalar

01/11/2018 15:39:00

Sanremo kahve makineleri için yedek parçalar

01/11/2018

LF, profesyonel kahve dünyası için her an stokta bulundurduğu 24.000 çeşit yedek parça ve aksesuar kapsamında, dizaynı, hassaslığı ve dayanıklılığı ile piyasanın öncüleri arasında yer alan Sanremo kahve makineleri için gereksinim duyabileceğiniz her tür yedek parçayı da emrinize sunmaktadır.

Sanremo makineleri için LF sitesinde bulacağınız bütün yedek parça aileleri şunlardır:
Su yumuşatıcılar ve yedek parçaları, kahve çıkış ağızları, elektronik kartlar, volümetrik sayaçlar, kahve kapları, deterjanlar, demleme grubu için duşlar, elektrovalfler, kahve filtreleri, contalar, portafiltre contaları, O-Ring ve ORM contaları, şalterler, basınç göstergeleri, portafiltre sapları, motorlar, volümetrik pompalar, kahve makineleri için portafiltreler, presostatlar, seviye regülatörleri, rezistanslar, kahve makinesi buhar muslukları ve yedek parçaları, seviye probları, fırçalar, termostatlar, tahliye boruları, kahve makineleri için su buharı boruları, aletler , genleşme vanaları  ve çek valfler, emniyet valfleri.

LF ile kahve makinenizi tamir etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Daha fazla bilgi için:
export@lfspareparts.com

 

Çerezler size hizmet etmemiz için gereklidir. Bu servisi kullanarak, çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş oluyorsunuz. Info