Destek

Destek departmanımızla temasa geçiniz

Satış Destek

Personelimiz her türlü sorunuzla ilgili yardımcı olmak için hazır bulunmakatadır. Bize aşağıda belirtilen durumlarla ilgili export@repagroup.com adresinden ulaşabilirsiniz:

- teklif sorgulama

- teknik departman tarafından özel teklif sunulan siparişler

- LF kodu bulunmayan siparişler (üretici kodu bulunanlar)

- Sipariş vermeye ilişkin teknik açıklamalar

Teknik Destek

Eğer aradığınız yedek parçayı bulamıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Aradığınız herşeyi, katalogda listelenmemiş olduğu durumlarda bile bulabiliriz.

Bize elinizde bulunan teknik bilgi ve ayrıntıları iletirseniz, uzman teknik ekibimiz her türlü talebinizi yerine getirecektir.

ÖNEMLİ

Ne kadar çok ayrıntı ve bilgi sağlarsanız tam olarak aradığınız yedek parçayı çok daha kolay ve hızlı bulabiliriz. Prensip olarak, katalogda listelenmemiş bir yedek parçayı bulmak için aşağıdaki bilgiler gerekmektedir:

 

- üreticinin adı
- üzerine monte edildiği ekipmanın modeli/türü
- seri numarası (muhtemel olarak üretim tarihi çünkü üretici tarafından yıllar içinde aynı modele farklı bileşenler monte edilmiş olabilir)
- ürün tanımı (ve mümkünse orjinal üretici kodu)
- makinanın patlak resmi, gereken parça işaretlenmiş olarak
- tercihen e-postayla gönderilen bir resim

Yukarıdaki bilgileri sağlayamıyorsanız, bize ayrıntılı fotoğraflar ve eğer mümkünse bir numune göndermeniz de diğer bir çözüm yolu olabilir.

Yalnızca sizin için bulunmuş olan katalog dışı yedek parçalar için onaylanmış olan siparişleri iptal etmenin mümkün olmadığını ve iade taleplerinin kabul edilmediğini hatırlatmak isteriz.